Laikykitės, medikai!

Kasdien į ligonines atvyksta daugybė galimai koronavirusą nešiojančių žmonių. Nebūtinai su etikete „korona“. Ir nebūtinai į tas penkias ligonines, kurias valstybė pagal sąrašą aprūpino reikalingomis apsaugos priemonėmis. Atvyksta į visas, visoje šalyje.


Mūsų medikai šiandien dirba be apsaugos priemonių, nes jų tiesiog neturi. Dirba ir sulaukia infekcijos protrūkio. Neatsiradus reikalingoms priemonėms, scenarijaus pabaigą galite sugalvoti patys.


Kalbamės su ligoninėmis visoje Lietuvoje, renkame skaičius – ko ir kiek medikams trūksta. Suskaičiavę rezultatus, būtinai jais pasidalinsime su Jumis, bet jau dabar matome, kad skaičiai – kosminiai. 


Šiai dienai Lietuvoje respiratorių nėra. Kol ieškome efektyviausio būdo, kaip kuo greičiau juos parsigabenti iš toli, prašome Jūsų pagalbos. Jeigu turite daugiau respiratorių, nei Jums yra būtina – dovanokite juos tiems, kurie šiandien kaunasi pirmoje fronto linijoje. Mes pažadame saugiai surinkti priemones ir perduoti jas gydytojams.  


Tie, kurie galite prisidėti finansiškai – prašome, prisidėkite. Jūsų paaukoti pinigai bus skirti visoms kitoms šiai dienai medikams reikalingoms apsaugos priemonėms – antbačiams, kombinezonams, pirštinėms, veido skydeliams/akiniams, veido kaukėms.

Priemonių poreikio registracija (ligoninėms)
Trūksta priemonių ligoninei kurioje dirbate? Priemonių poreikio registracijos formą rasite čia.

Parama priemonėmis
Jeigu turite daugiau respiratorių, nei Jums yra būtina – dovanokite juos tiems, kurie šiandien kaunasi pirmoje fronto linijoje. Paramos priemonėmis formą rasite čia.

Finansinė parama

Gavėjas: VŠĮ Laisvės TV

Bankas: Swedbank, AB

Swift: HABALT22
Adresas: Verkių 31B-2

Sąskaitos numeris: LT16 7300 0101 5692 7144

Aukojimo paskirtis: Laikykitės, medikai!


Arba skambinkite 1880 (auka 2 eurai)

Surinkta finansinė parama

Paskutinį kartą atnaujinta 2020.03.27 23:15

1 059 111€

Surinkta parama priemonėmis

Paskutinį kartą atnaujinta 2020.03.20 13:20

1064 vnt. medicininių kaukių 

210 vnt. respiratorių 

17 200 vnt. kitų apsaugos priemonių

Copyright © 2020  Laisvės TV, VšĮ Visos teisės saugomos

Sprendimas: MakeMeDigital